VI DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI

VI Drogę Krzyżową dla dzieci przygotowały dziewczęta z DSM, aspiranci i ministranci. Rozważania czytali  ministranci Kacper Kępa i Nikodem Pyrz. Przy stacjach asystowali ministranci i dziewczęta z DSM z lampionami w dłoniach, z których powstał na zakończenie nabożeństwa piękny płonący białym światłem krzyż. Ksiądz Andrzej wędrował z dziećmi po kościele. Piękny  śpiew prowadziła Schola Dziecięca  prowadzona przez Panią Organistkę nieco okrojona z powodu kwarantanny. Droga Krzyżowa zgromadziła dzieci, rodziców i dziadków. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Ostatnia Droga Krzyżowa prowadzona prze z dzieci w najbliższą niedzielę.

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″ number_of_columns=”2″]