SZKOLNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

8 kwietnia 2022r. zakończyły się trwające trzy dni Szkolne Rekolekcje Wielkopostne prowadzone przez ks. Kamila Piłata. Uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych z terenu parafii uczestniczyli w rekolekcyjnych konferencjach dwa dni w auli szkolonej w Żegocinie, a w ostatni dzień przystąpili do rekolekcyjnej spowiedzi oraz uczestniczyli we Mszy św., a po niej w Drodze Krzyżowej, w czasie której rozważania czytali uczniowie klasy VII Szkoły Podstawowej im. Świętej Kingi w Żegocinie przygotowana przez Siostrę Barbarę. Rekwizyty – czerwone znicze i serca, trzymały młodsze dzieci z różnych szkół. Na zakończenie rekolekcji ks. Rekolekcjonista udzielił wszystkim błogosławieństwa, a przedstawiciele młodzieży podziękowali Księdzu za ten czas pełen zamyślenia i modlitwy. Zapraszamy do galerii zdjęć.