V Droga Krzyżowa dla dzieci

Dzieci naszej parafii już po raz piąty poszły z Jezusem Drogą Krzyżową, aby ulżyć Jego cierpieniom. To nabożeństwo  przygotowały dzieci z klasy 2a i 2b z Żegociny i dzieci parafii, które w drogę wyruszyły z kamieniami symbolizującymi nasze grzechy. Nad czytanymi rozważaniami czuwała siostra Barbara  Białas.  Pieśni i piosenki religijne wykonały dziewczęta: Amelka Pławecka, Weronika Mroczek i Natalia Ptaszek. Oprawę muzyczną przygotowali uczniowie Szkoły Muzycznej z Żegociny pod kierunkiem Pana dyrektora Tomasza Cudejki. Nabożeństwu przewodniczył ks. Andrzej. Droga Krzyżowa dla dzieci zgromadziła dużo dzieci, rodziców, dziadków.  Dziękujemy wszystkim, którzy w niej uczestniczyli oraz ją przygotowali.

[ngg src=”galleries” ids=”2″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″ number_of_columns=”2″]