ROCZNICA KOMUNII ŚWIĘTEJ

9 maja w naszej parafii dzieci z klas czwartych z Bytomska, Rozdziela i Żegociny przeżywały I Rocznicę przyjęcia Sakramentu Komunii Świętej.  Z uwagi na trudny czas, (obostrzenia) rocznica odbywała się na dwóch Mszach św. o godz. 9.45 ( Bytomsko, Rozdziele), którą celebrowali: ks. Proboszcz Bogusław i ks. Sylwester oraz o godz. 11.00 ( Żegocina 4ab), którą celebrował ks. Andrzej. Dzieciom w nabożeństwie towarzyszyli rodzice oraz uczący je: Siostra Barbara i Pani katechetka Teresa Libera, które pomagały dzieciom przygotować się do tej pięknej uroczystości. Na zakończenie ks. Andrzej podziękował wszystkim dzieciom, rodzicom i uczącym je, za piękne przygotowanie i przezywanie uroczystości. Przedstawiciele dzieci po Mszy św. podziękowali wszystkim Kapłanom, Siostrze i Pani Organistce za całoroczną pomoc w lepszym poznawaniu Jezusa wręczając słodki upominek. Zapraszamy do galerii zdjęć.

[ngg src=”galleries” ids=”10″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″ number_of_columns=”2″]