PIELGRZYMKA POKOMUNIJNA

DO LUDŹMIERZA I ZAKOPANEGO

W piękny, słoneczny, bezchmurny dzień 18 maja 2022r., dzień urodzin naszego papieża św. Jana Pawła II, 60 dzieci z klas trzecich z Bytomska, Rozdziela i Żegociny razem z rodzicami uczestniczyło w pielgrzymce dziękczynnej za dar I Komunii Św. W Ludźmierzu pielgrzymi odmówili dziesiątek Różańca, pomodlili się w własnych intencjach i zwiedzili ogrody różańcowe przy sanktuarium. W Zakopanem – Krzeptówkach o 13.00 uczestniczyli we Mszy Św. do której dzieci przygotowały czytanie, psalm, modlitwę wiernych oraz oprawę muzyczną w postaci pięknego, głośnego śpiewu pieśni.  Po nabożeństwie był czas na modlitwę, zdjęcia indywidualne oraz grupowe. Po mszy  dzieci razem z rodzicami w czasie wolnym zwiedzały Gubałówkę oraz Zakopane i jego liczne atrakcje. Pielgrzymi zadowoleni i trochę zmęczeni wrócili wieczorem do parafii. Zapraszamy do galerii zdjęć!