DZIĘKOWALI ZA SZCZĘŚLIWY ROK SZKOLNY

24 czerwca 2022r. zakończył się w naszej parafii rok szkolny. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkół, rodzice oraz Pan Wójt – Wojciech Wrona  udziałem we Mszy św. dziękowali za ten trudny rok, prosząc o szczęśliwy wypoczynek wakacyjny dla wszystkich. Mszy celebrował ks. Tomasz Majchrzak, on tez wygłosił okolicznościową homilię. Czytania, psalm i modlitwę wiernych przygotowały dzieci  z Bytomska i Rozdziela. Mszę uświetniła śpiewem Schola Parafialna kierowana przez Panią Organistkę. W szkołach uczniowie spotykali się z wychowawcami, aby odebrać promocyjne świadectwa i nagrody za szkolny trud. Życzymy im powodzenia, a wszystkim uczniom pozostałych klas – szczęśliwych, pełnych przygód wakacji! Do zobaczenia 1 września w szkole!