podziękowania

Tak Słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do mnie bezowocnie, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa. Księga Izajasza

Takie słowa 5 lat temu wypisałem sobie na obrazku prymicyjnym. I myślę, że realizowały się one w moim życiu przez te ostatnie dwa lata. Zmieniając w tych dniach parafię chciałem bardzo serdecznie podziękować całej wspólnocie parafialnej za czas spędzony z Wami. Dziękuje ks. Proboszczowi Bogusławowi za domową atmosferę plebanii i pomoc, abym rozwinął skrzydła. Dziękuje wszystkim księżom, z którymi miałem przyjemność współpracować. Dziękuję wszystkim, których tutaj spotkałem, którym głosiłem Słowo Boże, spowiadałem czy uczyłem w szkole. Dziękuje wszystkim grupom parafialnym, szczególnie Dziewczęcej Służbie Maryjnej. Do zobaczenia na różnych drogach naszego życia. No i zapraszam do Nowego Sącza do Jezusa Przemienionego.

Ks. Sylwester