XXV Niedziela Zwykła

18 IX 2022

1. Msze św. dziś o 7.oo, 8.3o, 9.45, 11.00, 15.00.
  2. Bardzo dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na utrzymanie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj wzięli udział w pielgrzymce do Limanowej. / pielgrzymowało ok. 70 osób /
  4. We wtorek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Mikołaja, a w środę MBNP
  5. W piątek o godz. 18.00 nabożeństwo za wstawiennictwem św. O. Pio. Zapraszamy do modlitwy.
  6. W piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O czuwanie do 12.00 prosimy siostry z Róży Marii Juszczyk, a po południu do 17.00 Siostry z Róży Rozalii Bilskiej.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy czują się odpowiedzialni za parafię i nasz Kościół. Dobroczyńców polecamy Bożej Opatrzności i opiece św. Mikołaja, szczególnie we wtorek na Nowennie. Dziękujemy 5 rodzinom z Żegociny, 1 z Zadziela i 1 z Bytomska za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
  8. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę, za złożoną ofiarę, a o przejęcie troski o kościół w najbliższym tygodniu prosimy dziesiątkę P. Jerzego Tyndla..
  9. Z Mszy św. pogrzebowych za śp. Dawida Wrony zostanie odprawionych 6 Mszy św. gregoriańskich.
  10. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć : – Grzegorz Salabura s. Andrzeja i Jadwigi, zam. Żegocina oraz Wiktoria Świderska,c. Pawła i Krystyny, zam. Bochnia
  11. Spotkania w tym tygodniu :
  12. w czwartek o 19.00 spotkanie scholii parafialnej – zapraszamy chętne           dzieci ze szkół podstawowych,
  13. w piątek o godz. 19.00 grupa młodzieżowa,
  14. w sobotę o 9.00  DSM,
  15. w sobotę o 9.00 ministranci, a o 10.00 lektorzy
  16. Sołtys Żegocina informuje że w przyszłą niedziele o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie wiejskie w Sali centrum kultury w Żegocinie. Temat zebrania – podział funduszu sołeckiego na 2023 roku i sprawy bieżące.
  17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  18. W zakrystii są do nabycie kalendarze rolnicze w cenie 30 zł.
  19. Wszystkim Parafianom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
  20. Wczoraj z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności Sp. Zofia Jędrzejek lat 84, jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o godzinie 15.00. Polecimy jej nieśmiertelną dusze Bożemu Miłosierdziu.