III  DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI

Trzecią  Drogę Krzyżową przygotowały dzieci z klasy V z Żegociny pod kierunkiem księdza Katechety. Rozważania czytali Natalka Bereta i Adrian  Wrona z kl. V. W Drodze Krzyżowej  podążały  dzieci z czerwonymi zniczami, które symbolizowały poszczególne stacje i cierpienie Pana Jezusa. Ksiądz Robert czytał nazwy kolejnych stacji, a dzieci z czerwonych zniczy tworzyły krzyż na którym oddał życie Pan Jezus dla naszego zbawienia.  Piękny  śpiew prowadziła Scholka parafialna pod kierunkiem Pani Organistki. Droga Krzyżowa zgromadziła wiele dzieci i rodziców. Na zakończenie nabożeństwa dzieci otrzymały od ministrantów kolejne obrazki. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, dziadkom i babciom za udział w Drodze Krzyżowej. Zapraszamy za tydzień.