DZIĘKCZYNNA PIELGRZYMKA DZIECI KOMUNIJNYCH 2023

Trzecioklasiści – zgodnie z coroczną tradycją naszej parafii – po I Komunii świętej i na zakończenie Białego Tygodnia wybrali się w Dzień Matki wraz z rodzicami na pielgrzymkę dziękczynną. Podobnie jak w ubiegłym roku głównym celem duchowej wyprawy była Msza święta w Sanktuarium Pasyjno – Maryjnym w Kalwarii  Zebrzydowskiej.  Po Eucharystii uczestnicy pielgrzymki pomodlili się jeszcze przed cudownym obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej. Potem trzecioklasiści wraz z rodzicami udali się do Wadowic, by pomodlić się w kościele, gdzie został ochrzczony Karol Wojtyła – Św. Jan Paweł II, a potem zwiedzić Muzeum Domu Rodzinnego papieża Polaka. Pielgrzymka miała też na celu wzbogacić wiedzę uczestników o Wielkim Papieżu Polaku.  Kolejnym punktem pielgrzymki był Inwałd Dinolandia i Park Miniatur. W drodze  do domu pielgrzymi odmówili Litanię Loretańską, zaśpiewali „ Barkę” oraz złożyli życzenia ks. Robertowi, który 26 maja 2023r. obchodził kolejną rocznicę święceń kapłańskich. Zapraszamy do galerii zdjęć.