WYPOCZYNEK W GRECJI

Informujemy, że Parafia Św. Mikołaja w Żegocinie oraz Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi w Żegocinie organizuje w tym roku szkolnym, na początku czerwca kilkudniowa wycieczkę „Zieloną szkołę” w Grecji na wyspie Zakintos dla młodzieży w wieku 10 – 19 lat. Mamy nadzieję, ze będzie to magiczna podróż na przepiękną wyspę. Zatoka wraku, żółwie Careta, złocisty piasek na plażach i lazurowe morze, to wszystko w programie wyjazdu. Fantastyczny hotel z basenami i wspaniałym jedzeniem. Nie zapominajmy o majestatycznych Meteorach, klasztorach zawieszonych między ziemią, a niebem.

Podróż rozśpiewanym autokarem i promem. Fantastyczne widoki i wspaniała zabawa gwarantowana. Opieka wychowawcza ze szkoły.

Wyjazd z Żegociny autokarem, dwa noclegi tranzytowe w Grecji. W programie zwiedzanie wyspy ze słynną zatoką wraku, zobaczymy wytwórnię oliwy i inne atrakcje. W drodze powrotnej wizyta w „Meteorach” klasztorach zawieszonych między niebem, a ziemią. Plakat z informacjami o kosztach znajdziecie poniżej.

Link do krótkiego filmu https://youtu.be/19HpbS6g8Gg


Do końca października należy zapisać się u dyrektora Szkoły Podstawowej w Żegocinie – Tel. sekretariat 14/61 32 028,

Na początku listopada będzie I spotkanie dla uczestników, podamy dodatkowe informacje i trzeba będzie wtedy wypełnić zgody. Będziemy chcieli  rozratować koszty wyjazdu, żeby nie były obciążeniem dla domowego budżetu.