DZIĘKOWALI ZA SZCZĘŚLIWY ROK SZKOLNY 2023/2024

21 czerwca 2024r. zakończył się w naszej parafii rok szkolny i katechetyczny. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkół, rodzice oraz Pan Wójt – Wojciech Wrona  udziałem we Mszy św. dziękowali za ten rok, pełen pracy,  prosząc o szczęśliwy wypoczynek wakacyjny dla wszystkich. Mszę celebrowali ks. Piotr Klóska oraz ks. Proboszcz  Bogusław  Pasierb, który wygłosił też okolicznościową homilię. Czytania, psalm i modlitwę wiernych przygotowały dzieci z Rozdziela pod opieką pani katechetki Iwony Zelek. Mszę uświetniła śpiewem Schola Parafialna kierowana przez Panią Organistkę. Ks. Proboszcz udzielił uczniom błogosławieństwa życząc miłych wakacji z Bogiem. W szkołach uczniowie spotykali się z wychowawcami, aby odebrać promocyjne świadectwa i nagrody za szkolny trud. Ósmoklasiści ukończyli swoje szkoły i pójdą do nowych, życzymy im powodzenia, a wszystkim uczniom pozostałych klas – szczęśliwych, pełnych przygód wakacji! Do zobaczenia 1 września w szkole!