XX Niedziela Zwykła

18 Sierpnia 2024

1. Dzisiaj o godz. 13.3o dodatkowa Msza św. chrzcielna.
  2. Witamy Wszystkich Gości, którzy przybyli do naszej parafii na czas wakacji . Zapraszamy na nabożeństwa do naszej Świątyni.
  3. W poniedziałek  nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
  4. We wtorek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Mikołaja, a w środę MBNP.
  5. W piątek całodzienna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O czuwanie do 12.oo prosimy Siostry z Róży św. Doroty Zelatorki Stanisławy Rożnowskiej, a do 17.oo Siostry z Róży św. Natalii Zelatorki Edyty Adamczyk.
  6. W piątek o godz. 18.oo nabożeństwo za wstawiennictwem św. O. Pio.
  7. W sobotę o godz. 13.oo z parkingu przy Kościele wyruszymy na pieszą pielgrzymkę do Pasierbca, do Matki Bożej Pocieszenia. Wszystkich zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Jeśli ktoś nie może pielgrzymować, to zapraszamy na godz. 18.oo, gdzie w Sanktuarium odprawimy Mszę św. w intencji całej parafii.
  8. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy na Mszę św. i do Komunii św. w dniu wspomnienia swojego patrona.
  9. Dziękujemy wszystkim, którzy czują się odpowiedzialni za parafię i nasz Kościół. Dobroczyńców polecamy Bożej Opatrzności i opiece św. Mikołaja, szczególnie we wtorek na Nowennie. Dziękujemy 2 rodzinom z Żegociny, 4 z Rozdziela, 1 z Bełdna, 1 z Konic i 1 z Krakowa za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
  10. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę, za złożoną ofiarę, a o przejęcie troski o kościół w najbliższym tygodniu prosimy dziesiątkę P. Jana Wolaka.
  11. Organizowany jest wyjazd do Częstochowy na wejście Pielgrzymki Tarnowskiej 25.08. Zapisy do piątki 23 sierpnia. Koszt 80 zł. Wyjazd o godz. 5.oo. Zapisy u P. Bronisława Waligóry. Tel. 606 739 635.
  12. Wójt Gminy Żegocina zaprasza Mieszkańców sołectw Bytomsko, Bełdno i Rozdziele na kolejne spotkania informacyjne dotyczące Programu „Czyste powietrze”, które odbędą się kolejno od 19 do 21 sierpnia 2024 r. o godz. 19.oo w Remizie OSP Bytomsko, Bełdno i Rozdziele. Bliższe informacje na stronie internetowej Gminy.
  13. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. + Stefan Ptaszek, l.78, którego pogrzeb będzie we wtorek o godz. 14.. w Rozdzielu, a także Stanisława Dydeńska. Z Mszy św. pogrzebowych za Jej duszę odprawionych będzie dwie Msze św. gregoriańskie. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu miłosierdziu…..
  14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.