IV NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

W sierpniu Maryja nie zjawiła się 13 dnia miesiąca w Cova da Iria, ponieważ dzieci zostały zatrzymane przez miejscowego starostę. Objawienie miało miejsce 19 sierpnia w Valinhos. Dlatego w poniedziałek 19 sierpnia w naszej parafii odbyło się kolejne nabożeństwo fatimskie. Najpierw była Eucharystia celebrowana przez ks. Proboszcza Bogusława Pasierba, ks. Roberta, ks. Piotra i ks. Józefa Głowę, a na zakończenie procesja fatimska  w czasie której w mówienie  różańca zaangażowana była Róża świętej Heleny zolatorki Stanisławy Leśniak. Figurę  Maryi jak zwykle nieśli strażacy, matki i ojcowie. Strażacy tez zabezpieczyli trasę procesji. Pogoda była burzowa i pochmurna, ale  nabożeństwo jak zwykle zgromadziło wielu parafian i gości.