XXI Niedziela Zwykła

25 Sierpnia 2024

1. Bardzo dziękujemy za wasz liczny udział w pielgrzymce i we Mszy św. wczoraj na Pasierbcu.
  2. We wtorek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Mikołaja, a w środę MBNP.
  3. W piątek całodzienna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O czuwanie do 12.oo prosimy Siostry z Róży św. Elżbiety Zelatorki Marii Furtak, a do 17.oo Siostry z Róży św. Anny Zelatorki Wandy Jędrzejek.
  4. To już ostatni tydzień wakacji. Korzystajmy codziennie z sakramentu pokuty i pojednania przed rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym.
  5. W sobotę 7 września organizujemy parafialną pielgrzymkę do Tuchowa, Ciężkowic i Jamnej. Zapisy do 4 września w zakrystii. Bliższe informacje na str internetowej parafii.
  6. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy na Mszę św. i do Komunii św. w dniu wspomnienia swojego patrona.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy czują się odpowiedzialni za parafię i nasz Kościół. Dobroczyńców polecamy Bożej Opatrzności i opiece św. Mikołaja, szczególnie we wtorek na Nowennie. Dziękujemy 1 rodzinie z Żegociny, 1 z Rozdziela, 1 z Konic i 1 z Łąkty G za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
  8. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę, za złożoną ofiarę, a o przejęcie troski o kościół w najbliższym tygodniu prosimy dziesiątkę P. Jacka Rogali.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.