NOWY ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY  ROZPOCZĘTY

W poniedziałek 2 września 2024 roku, po raz pierwszy w roku szkolnym 2024/2025 zabrzmiały dzwonki, oznajmujące zakończenie wakacji i rozpoczęcie nauki szkolnej, która potrwa, z przerwami, do 27 czerwca 2025 roku.  Uczniowie wszystkich szkół naszej parafii udali się do kościoła, by podziękować za szczęśliwie wakacje i pomodlić się za pomyślny i bezpieczny nowy rok.  Mszę św. celebrowali ks. Bogusław Pasierb – proboszcz, ks. Robert Osak i ks. Piotr Klóska. Przy Szkole Podstawowej im. Świętej Kingi w Żegocinie ks. Proboszcz Bogusław Pasierb poświecił nowy autobus, który będzie dowoził uczniów oraz służył społeczności Gminy Żegocina. Nie zapomniano także o 85 rocznicy wybuchu II wojny światowej.