XXIX Niedziela Zwykła

20 Października 2024

1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na misje święte. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny.
  2. Dzisiaj dodatkowa Msza św. chrzcielna o godz. 13.3o.
  3. Dzisiaj o 14.2o montaż słowno – muzyczny – o Janie Pawle II przygotowany przez młodzież naszej parafii. Zapraszamy.
  4. Przypominamy, że codziennie w naszym kościele o godz. 17.oo jest nabożeństwo różańcowe.
  5. W poniedziałek zapraszamy uczniów kl. VIII na nabożeństwo różańcowe, a w czwartek uczniów kl. III szkół podstawowych. Obecność obowiązkowa.
  6. W piątek o godz.17.oo nabożeństwo za wstawiennictwem św. O. Pio.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać rocznicę poświęcenia naszego kościoła. W tym dniu składka w całej diecezji będzie przeznaczona na budujące się kościoły.
  8. Można składać wypominki – kartki z duszami wypominanymi. Na wypominki całoroczne wpisujemy imiona naszych najbliższych: rodziców, rodzeństwa i dzieci. Dalszych zmarłych z naszych rodzin wpisujemy na wypominki listopadowe. Kartki z wypominkami składamy w zakrystii lub kancelarii. Kartki rozdają ministranci przy wyjściu z Kościoła.
  9. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy na Mszę św. i do Komunii św. w dniu wspomnienia swojego patrona.
  10. Dziękujemy wszystkim, którzy czują się odpowiedzialni za parafię i nasz Kościół. Dobroczyńców polecamy Bożej Opatrzności i opiece św. Mikołaja, szczególnie we wtorek na Nowennie. Dziękujemy 9 rodzinom z Żegociny, 1 z Bełdna, 6 z Bytomska, 4 z Rozdziela i 1 z Konic i 1 Łąkty G za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
  11. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę, za złożoną ofiarę, a o przejęcie troski o kościół w najbliższym tygodniu prosimy dziesiątkę P. Kazimierza Rutkowskiego.
  12. W zakrystii są jeszcze do nabycia kalendarze rolnicze w cenie 30 zł.
  13. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Władysława Zatorska z Bełdna oraz śp. Kazimierz Juszczyk z Żegociny. Polećmy ich miłosierne dusze Bożemu miłosierdziu….
  14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.