ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO

We czwartek 25 czerwca 2026 uczniowie i rodzice Szkoły Podstawowej im. Świętego Mikołaja w Bytomsku oraz Szkoły

Podstawowej im. Świętej Kingi w Żegocinie przybyli do kościoła parafialnego na Mszę świętą o godz. 18.00, by podziękować za szczęśliwy rok szkolny i prosić o bezpieczne wakacje. Mszę św. celebrowali ks. Robert Osak, ks. Piotr Klóska, ks. Proboszcz Bogusław Pasierb, ks. Jan Wąchała i ks. Zbigniew Kępa. Piękną Homilię  wygłosił ks. Robert. Liturgię Słowa przygotowali lektorzy z Bytomska i Żegociny, a oprawę muzyczną Schola Parafialna pod kierunkiem Pani Małgorzaty Świątko.

 Życzymy wszystkim dzieciom i młodzieży długich i bezpiecznych wakacji.

Nie zapominajcie o Panu Bogu i modlitwie!

Zapraszamy do galerii zdjęć.