imieniny księdza proboszcza

18 grudnia 2021r. Ksiądz Proboszcz Bogusław Pasierb świętował swoje imieniny. Parafianie z tej okazji zamówili wiele Mszy św. w Jego intencji. W niedzielę w czasie mszy św. o godz. 9.45 przedstawicielki parafii złożyły życzenia oraz wręczyły Ks. Proboszczowi bukiet kwiatów i symboliczny prezent. Mówiły: „Drogi Księże Proboszczu! Z okazji Twoich Imienin, w imieniu Parafian składamy Tobie serdeczne życzenia. Niech Chrystus Najwyższy Kapłan w posłudze, jaką pełnisz w naszej wspólnocie parafialnej obdarza Cię wszelkim błogosławieństwem, zdrowiem, wewnętrzną siłą, ludzką życzliwością. Niech za wstawiennictwem świętych, zwłaszcza naszego Patrona św. Mikołaja, ześle na Ciebie potrzebne łaski i pozwoli cieszyć się owocami pracy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę. Szczęść Boże!”
Jesteśmy wdzięczni za wszystko co Ks. Proboszcz robi dla naszej parafii, życzymy mu 100 lat życia, wiele sił i obiecujemy wspierać go modlitwą.