msze święte kolędowe

Zgodnie z zarządzeniem Ks. Biskupa oraz po zasięgnięciu opinii wielu parafian, a także Księży Proboszczów z naszego dekanatu, postanowiliśmy, aby w tym roku wizyta duszpasterska – kolęda odbyła się w sposób mieszany (hybrydowy), oczywiście jeśli nie pojawią się inne zarządzenia lub przeszkody. Mianowicie odwiedzimy te domy, gdzie zostaniemy zaproszeni, z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego (maseczka, dezynfekcja dystans) oraz odwiedzimy te rodziny, które chcą poświęcić nowy dom lub mieszkanie.

Wszystkich pozostałych zapraszamy do kościoła na Msze św. za mieszkańców poszczególnych rejonów, potem po każdej Mszy św. rodzinom udzielimy indywidualnego kapłańskiego błogosławieństwa, a następnie będzie adoracja ze wspólnym kolędowaniem.

Od jutra Msze Św. kolędowe

Poniedziałek – godz. 17.oo w intencji mieszkańców Bełdna i Konic- o błog Boże w Nowy Roku

Wtorek godz. 17.oo w intencji mieszkańców Nowej Wsi oraz Potoki i pod Granice

Środa godz 17. oo W intencji rodzin Żegocina Pańskie, Brzeg oraz całe Nadole- o błog Boże w Nowym Roku