XXXIII Niedziela Zwykła

13 XI 2022

1. Msze św. dziś o 7.oo, 8.3o, 9.45, 11.oo, 15.oo.
  2. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na prace remontowe na cmentarzu , a także do puszek „ na Kościół w potrzebie”.
  3. Dzisiaj o godz. 16.oo spotkanie z Nową Radą Parafialną. Zapraszamy zainteresowanych.
  4. We wtorek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Mikołaja, a w środę MBNP.
  5. W czwartek o godz. 17.oo nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity. Od poniedziałku pod chórem wystawiony będzie koszyk, gdzie możemy składać swoje intencje polecane w tym nabożeństwie.
  6. W piątek 18 listopada przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – jest to patronalne święto Ruchu Czystych Serc.
  7. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny, a która jest patronalnym dniem LSO.
  8. Od przyszłej niedzieli w każdą 3 niedzielę miesiąca o 13.3o będzie dodatkowa Msza św., chrzcielna.
  9. W kancelarii lub zakrystii można składać wypominki listopadowe i roczne z wyraźnie wpisanymi nazwiskami.
  10. Przez cały miesiąc listopad przed nabożeństwem wieczornym różaniec lub koronka z wypominkami za zmarłych. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  11. Drogim solenizantom i jubilatom życzymy pokoju serca i wszelkiego błogosławieństwa.
  12. Dziękujemy wszystkim, którzy czują się odpowiedzialni za parafię i nasz Kościół. Dobroczyńców polecamy Bożej Opatrzności i opiece św. Mikołaja, szczególnie we wtorek na Nowennie. Dziękujemy 3 rodzinom z Żegociny, 1 z Bełdna, 1 z Bytomska i 1 z Łąkty Górnej za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
  13. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę, za złożoną ofiarę, a o przejęcie troski o kościół w najbliższym tygodniu prosimy dziesiątkę P. Bogusławy Koszyk.
  14. Dziękujemy P. Barbarze Kępa i P. Janowi Mrozowi za poświęcony czas i pracę w Kościele.
  15. Sołtys Żegociny zawiadamia mieszkańców o terminie przyjmowania opłat podatkowo-śmieciowych do 15 listopada. W dniu 15 listopada od godz. 10:0013:00 w sali Biblioteki w Centrum Kultury, w pozostałych dniach w domu.
  16. Spotkania w tym tygodniu :
  • w czwartek o 18.oo spotkanie scholii parafialnej – zapraszamy chętne dzieci ze szkół podstaw
  • w piątek o godz. 19.oo grupa młodzieżowa,
  • w sobotę o 9.oo DSM
  • w sobotę o 9.oo ministranci, a o 10.oo lektorzy
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.