12 listopada 2023

1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na prace remontowe przy wymianie instalacji elektrycznej w naszym Kościele , a także do puszek „ na Kościół w potrzebie”.
  2. Dzisiaj po Mszy popołudniowej montaż słowno muzyczny z okazji Dnia Niepodległości. Zapraszamy.
  3. W przyszłą niedzielę o 13.3o Msza św. chrzcielna
  4. We wtorek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Mikołaja, a w środę MBNP.
  5. W czwartek o godz.17.oo nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity. Od poniedziałku pod chórem wystawiony będzie koszyk, gdzie możemy składać swoje intencje polecane w tym nabożeństwie.
  6. W sobotę 18 listopada przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny- jest to patronalne święto Ruchu Czystych Serc.
  7. W sobotę o godz. 17.oo w Rozdzielu Zaduszki Stażackie. Zapraszamy do modlitwy za zmarłych Strazaków.
  8. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny, a która jest patronalnym dniem LSO.
  9. W kancelarii lub zakrystii można jeszcze składać wypominki listopadowe i roczne z wyraźnie wpisanymi nazwiskami.
  10. Przez cały miesiąc listopad przed nabożeństwem rannym i wieczornym różaniec lub koronka z wypominkami za zmarłych. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  11. Na stronie internetowej naszej parafii został zamieszczony wykaz nazwisk zmarłych czytanych w poszczególne niedziele miesiąca. Gdyby były jakieś niezgodności to można je zgłaszać w kancelarii lub zakrystii.
  12. Tym, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, imieniny czy jubileusze składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do udziały w życiu religijnym naszej parafialnej wspólnoty.
  13. Dziękujemy wszystkim, którzy czują się odpowiedzialni za parafię i nasz Kościół. Dobroczyńców polecamy Bożej Opatrzności i opiece św. Mikołaja, szczególnie we wtorek na Nowennie. Dziękujemy 2 rodzinom z Żegociny, 2 z Rozdziela i 1 z Łąkty G za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
  14. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę, za złożoną ofiarę, a o przejęcie troski o kościół w najbliższym tygodniu prosimy dziesiątkę P. Jerzego Tyndla.
  15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  16. Sołtys Żegociny zawiadamia mieszkańców o terminie przyjmowania opłat podatkowo śmieciowych do 15 listopada
    W dniu 15 listopada od godziny 9.00 do 13.00
    00 będzie przyjmował w sali biblioteki w centrum kultury. W pozostałych  dniach w domu
  17. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.