14 Stycznia 2024

1. Msze św. dziś tak jak w każdą niedziele.
  2. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na spłatę ostatniej raty wymiany instalacji elektrycznej w naszym Kościele.
  3. We wtorek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Mikołaja, a w środę MBNP.
  4. W środę na godz. 17.oo zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej z Bytomska, Rozdziela i z Żegociny wraz z rodzicami.
  5. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę, za złożoną ofiarę, a o przejęcie troski o kościół w najbliższym tygodniu prosimy dziesiątkę P. Jana Wacha.
  6. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy na Mszę św. i do Komunii św. w dniu wspomnienia swojego patrona.
  7. Żegocińska Grupa Teatralna serdecznie zaprasza na spektakl „ Rozplątać zamotane”. Jest to komedia z elementami liryzmu i refleksji oraz śpiewem kolęd. Spektakl zostanie wystawiony 21 stycznia / Niedziela / o godz. 3ooraz 2 lutego  / piątek / o godz. 18.oo
  8. Dziękujemy wszystkim, którzy czują się odpowiedzialni za parafię i nasz Kościół. Dobroczyńców polecamy Bożej Opatrzności i opiece św. Mikołaja, szczególnie we wtorek na Nowennie. Dziękujemy 2 rodzinom z Żegociny, 1 z Rozdziela, 1 z Bytomska za ofiarę złożoną na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
  9. Grafik kolędy na ten tydzień na stronie internetowej parafii.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  11. Wszystkim Parafianom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.