W niedzielę 21 czerwca Mszę świętą celebrowaną przez ks. proboszcza Bogusława Pasierba i ks. Jana Wąchałę, uświetnił po raz kolejny pięknym śpiewem chór Szkoły Podstawowej im. Świętej Kingi w Żegocinie jako dziękczynienie za szczęśliwy rok szkolny 2025.2026.
Kazanie wygłosił także ks. Piotr Klóska . Chór udaje się na wakacje. Prowadzi go Pani Anna Maurer – Pasionek, która w czasie mszy świętowała swoje urodziny. Dziękujemy Pani Dyrygent za pracę, rodzicom za pomoc i podwożenie młodzieży na występy chóru. Teraz dwa miesiące wakacji. Zapraszamy chętne, lubiące śpiewać dzieci do wspólnej pracy w chórze po wakacjach.