INTENCJE MSZALNE

04. XII. 2022 – 11. XII. 2022

 

  Niedziela  4. 12  
 7.oo

1) Za parafian

2) W intencji rodzin dziesiątki Barbary Szabla – o zdrowie , błog Boże i o opiekę św. Mikołaja

 8.3o + Andrzej Fąfara z okazji imienin od żony
 9.45 + Ks. Ryszard Sroka w rocz śm
11.oo  O dobre przygotowanie do sakramentu bierzmowania uczniów kl. VIII
15.oo + Władysława Krupa od rodziny Kępów

Rozdziele

7.oo  + Agnieszka Pasionek-Bednarz od rodziców
9.oo W intencji Krystyny o zdrowie, opiekę Matki Bożej i dalsze Boże błogosławieństwo z okazji imienin od męża i dzieci z rodzinami

Poniedziałek  5. 12

6.3o

1) + Mikołaj Załubski z okazji imienin od Krystyny i Małgorzaty

2) + Tadeusz Rożnowski w rocz śm

3) + Anna Waligóra w 2 rocz śm

4) + Aleksandra i Aleksander Mleczko

 17.oo

1) O zdrowie i błog Boże dla Barbary i jej dzieci

2) + Kazimierz Rączka

Wtorek   6. 12    św. Mikołaja – odpust parafialny

6.3o

1) + Wojciech Zatorski

2) + Justyna Zatorska i za ++ jej rodziców i rodzeństwo od Stanisława i Haliny

8.3o

1) Za wstawiennictwem św. Mikołaja-dziękczynna z urodzaje, za kończący się rok i o dalsze zdrowie i błog Boże dla mieszkańców od P. Zamora do Kowalczyków                                                                                                              

2) Za parafian

9.45

1) Za wstawiennictwem św. Mikołaja – dziękczynna z urodzaje, za kończący się rok i o dalsze zdrowie i błog Boże dla mieszkańców Bełdna                                                                                                               

2) Za wstawiennictwem św. Mikołaja- z prośbą o zdrowie, błog Boże w procy, dobytku i życiu rodzinnym dla mieszkańców z przysiółku Pod granice i Potoki

11.oo

1) Za wstawiennictwem św. Mikołaja -o zdrowie, błog Boże w pracy, dobytku i życiu rodzinnym dla rodzin dziesiątki Grzegorza Sroki                                                                                               

  2) Za wstawiennictwem św. Mikołaja o zdrowie i błog Boże dla Dyrektora, nauczycieli, pracowników, uczniów i ich rodziców – szkoły podst im. św, Mikołaja w Bytomsku

 17.oo

1) Za wstawiennictwem św. Mikołaja w intencji Pauliny o zdrowie i potrzebne łaski oraz o siły dla rodziny

2) Za wstawieńictwem św. Mikołaja – z prośbą o zdrowie i bogosławieństwo Boże w pracy, dobytku i w życiu rodzinnym dla rodzin dziesiątki Dawida Pyrza. 

Środa   7. 12    św. Ambrożego

6.3o

1) + Bronisław Kędzierski od rodziny Bożeny i Józefa Zelków z Żegociny

2) + Zenon Gąsiorek od syna Mateusza z rodziną

3) + Tadeusz Kukla od Ewy i Urszuli Chrobak

4) + Bronisława Bobowska od Zofii i Andrzeja Paruch z rodziną

17.oo

1) + Andrzej Kępa od Grzegorza Kępa z rodziną

2) + Helena i Roman Fitrzyk, Maria i Stanisław Kępa

3) + Krystyna i Ignacy Dudzic

Czwartek  8. 12     Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

6.3o

1) + Rozalia Mrugacz w 1 rocz śm

2) + Maria i Władysław Dudzic     

8.3o

1) + Józef Strączek

2) + Maria Mróz z okazji imienin, Walenty mąż od córki z rodziną

11.oo

+ Maria Pławecka z okazji imienin

17.oo

1) O zdrowie, błog Boże dla Justyny i Krzysztofa w 1 rocz ślubu i błog Boże dla syna Jasia                                                                                                                                                              2) + Władysława i Stanisław Cempura

16.oo

Rozdziele     O pomyślne rozwiązanie dla Genowefy i łaskę zdrowia dla mamy i dziecka

Piątek 9. 12     

 6.3o

1) + Rozalia Mrugacz w 1 rocz śm od syna z rodziną

2) + Barbara Wolak w rocz śm od mamy

3) + Barbara Wolak w 19 rocz śm od Społeczności ZS im. św. Jadwigi Królowej w Żegocinie

4) + Anna i Kazimierz Kamionka

17.oo

1) + Jan Janiczek i ++ z rodziny

2) + Feliks Królikowski w 8 rocz śm od syna z rodziną

3) + Teresa, Stanisław Kuska, + Agnieszka Wójcik

7.oo

 Rozdziele  + Karol i Amalia i ++ rodziców

Sobota 10. 12

7.oo

 1) + Franciszka Pączek

 2) + Anna Szymbara od mamy

 3) + Julia i Franciszek Rogala i ++ z rodziny

 4) + Piotr Mleczko w 10 rocz., śm., od mamy i rodzeństwa

17.oo

 O zdrowie, błog Boże, światło Ducha Św. dla Kamila w 18 rocz urodzin od rodziców     

Niedziela  11. 12     III niedziela adwentu   

7.oo

1) Za parafian

2) + Andrzej Kępa od Braci z Róży „ św. Franciszka z Asyżu” – zelatora Antoniego Tyndla

8.3o

1) Za wstawiennictwem św. Mikołaja -dziękczynna za urodzaje, kończący się rok i z prośbą o zdrowie, błog Boże w procy, dobytku i życiu rodzinnym dla mieszkańców Bytomska

2) ++ Siostry z Róży „św Doroty”- zelatorki Stanisławy Rożnowskiej i ++ z ich rodzin

9.45

1) Dziękczynna i z prośbą o zdrowie, błog Boże dla Henryka w 60 rocz urodzin od żony i synów

2) + Franciszka Pączek

11.oo

1) Dziękczynna i z prośbą o zdrowie, błog Boże, światło Ducha Św. dla Kacpra w 18 rocz urodzin od babci

2) W intencji Ks. Proboszcza z okazji imienin – o zdrowie, błog Boże i opiekę Matki Kapłanów oraz św. Mikołaja -od Rady Duszpasterskiej

 15.oo

 + Danuta Janiczek w 1 rocz śm od męża z rodziną

Rozdziele

 8.3o

 O zdrowie, potrzebne łaski, błog Boże i opiekę św Patrona dla Mikołaja

MSZE ŚWIĘTE GREGORIAŃSKIE

Gregorianka za śp. Tadeusz Kukla

  1. – z int., Ireneusza Paruch.
  2. – z int., kolegi Janka Wolaka z Rozdziela.
  3. – z int., Irena i Tadeusz Szewczyk.
  4. – z int., Stanisławy i Jana Nowaków.
  5. – z int., Aleksandry i Anny Parowskiej.
  6. – z int., kolegi Mariana z rodziną.
  7. – z int., Pawła Drabika z rodziną.
  8. – z int., rodziny Adamczyków.
  9. – z int., Antoniego Kukla.
  10. – z int., rodziny Drożdżów.
  11. – z int., Anny i Roberta Kępów.
  12. – z int., Stanisławy Gąsiorek.
  13. – z int., Zofii i Henryka Górka.
  14. – z int., Patryka Wolak.
  15. – z int., Doroty i Zbigniewa Cichoń.
  16. – z int., Celiny i Jana Adamczyków z Laskowej.
  17. – z int., Cichoniowej.
  18. – z int., Felicji i Leszka Adamczyków.
  19. – z int., Grzegorza Sroki z rodziną.
  20. – z int., rodziny Grażyny i Stanisława Nowaków.
  21. – z int., rodziny Pytlów.
  22. – z int., chrześnicy Izabeli Podolnej.
  23. – z int., kuzynki Janiny Podolnej.
  24. – z int., Doroty i Przemysława Podolnych.
  25. – z int., Beaty i Radosława Podolnych.
  26. – z int., Aleksandry i Haliny Szewczyk z Nowej Huty.
  27. – z int., Anny i Jana Szewczyków z Wadowic.
  28. – z int., Jana i Adamczyka z rodziną.
  29. – z int., Władysławy Dudek z Laskowej.
  30. – z int., sąsiadki Zuzanny Dudek.

Gregorianka za śp. Zenon Gąsiorek

  1. – z int., Romana i Haliny Waligóra.
  2. – z int., Magdaleny Waligóra.
  3. – z int., Sławomira Waligóra.
  4. – z int., Justyny i Przemysława Janiczek.
  5. – z int., dyrektora i nauczycieli i pracowników szkoły podstawowej im. św. Mikołaja w Bytomsku.
  6. – z int., Barbary i Grzegorza Kmiecik.
  7. – z int., Ewy Krzysztofa Mrugacz.
  8. – z int., Kingi i Macieja Banat.
  9. – z int., Marka Piech.
  10. – z int., Anny i Rafała Jędrzejek z Laskowej.
  11. – z int., Kingi i Kamila Jędrzejek z Laskowej.
  12. – z int., Marii Jędrzejek z rodziną z Laskowej.
  13. – z int., Bernadetty i Stanisława Dziedzic.
  14. – z int., Marii i Jóżefa Skowronek.
  15. – z int., Rafała Skowronek.
  16. – z int., Jolanty i Mariusza Skowronek ze Rdzawy.
  17. – z int., Marii i Bartłomieja Skowronek z Przyszowej.
  18. – z int., Magdaleny i Dawida Skowronek z Łapanowa.
  19. – z int., Marzeny i Rafała Sędzik ze Stanisławic.
  20. – z int., Klaudii i Pawła Kudłacz.
  21. – z int., Małgorzaty i Ignacego Gąsiorka.
  22. – z int., Stanisławy Rożnowskiej.
  23. – z int., Konstanty Rożnowski.
  24. – z int., Stanisława Rożnowskiego z Nowej Huty.
  25. – z int., Andrzeja i Marty Rożnowskich.
  26. – z int., Edyty i Marcina Mietła.
  27. – z int., Marty i Pawła Frączek z Rozdziela.
  28. – z int., Barbary i Marcina Ksoll z Rozdziela.
  29. – z int., Maria i Jżóef Kita z Rupniowa.
  30. – z int., Krystyny i Zbigniewa Frączków z Rozdziela.

Gregorianka za śp. Zenon Gąsiorek

  1. – z int., koleżanek i kolegów z firmy DACH REGAMET Bochnia.
  2. – z int., Kamila Kmiecik z rodziną.
  3. – z int., Jana i Małgorzaty Kmiecik.
  4. – z int., Grzegorza i Iwony Jędrzejek.
  5. – z int., siostry Celiny z mężem.
  6. – z int., Joanny i Krystyny Adamczyk z dziećmi.
  7. – z int., Patrycji Adamczyk i Bartłomieja Brzezińskiego.
  8. – z int., Edyty i Rafała Chwastek z dziećmi.
  9. – z int., chrześnicy Niny i Rafała Włodarczyk z dziećmi.
  10. – z int., koleżanek sklepu MAX w Żegocinie.
  11. – z int., koleżanek sklepu Jedynka w Żegocinie.
  12. – z int., Brygidy i Wojciecha Sądel.
  13. – z int., Krystyny Aleksandra Pastuszak.
  14. – z int., Bożeny i Piotra Zapiór.
  15. – z int., kolegi Tadka z Łękowic z rodziną.
  16. – z int., Władysława Piszczek z rodziną.
  17. – z int., Agnieszki i Stanisława Tokarz z Tworkowej.
  18. – z int., Urszuli i Józefa Zelek z Tworkowej.
  19. – z int., Agnieszki i Marcina Wolak z Tymowej.
  20. – z int., Genowefy Gąsiorek.
  21. – z int., Krystyny Chrzan.
  22. – z int., Danuty i Romana Gąsiorek.
  23. – z int., Katarzyny Gąsiorek z rodziną.
  24. – z int., Janiny Świder.
  25. – z int., Dawida Kaczmarczyka.
  26. – z int., Bogumiły Marka Kaczmarczyk.
  27. – z int., koła Gospodyń z Bytomska.
  28. – z int., Albiny Waligóra.
  29. – z int., Krystyny Waligóra.
  30. – z int., Marcin i Edyty Waligóra.

Gregorianka za śp. Zenon Gąsiorek

  1. – z int., Sławomira i Anny Groń.
  2. – z int., Piotra Gąsiorek.
  3. – z int., Kazimiery Gąsiorek.
  4. – z int., Stanisława Tyndel z rodziną.
  5. – z int., Agaty i Krzysztofa Fąfara.
  6. – z int., Moniki i Jarosława Fąfara.
  7. – z int., Jolanty i Dawida Dudek.
  8. – z int., Józefy i Tadeusza Dudziców.
  9. – z int., kuzynki Janiny Podolnej.
  10. – z int., Doroty i Józefa Daniel.
  11. – z int., Stefanii i Krzysztofa Paruchów.
  12. – z int., Kazimiery Waligóry.
  13. – z int., Bronisławy Waligóry.
  14. – z int., Stanisławy Gąsiorek.
  15. – z int., Felicji i Leszka Adamczyków.
  16. – z int., Stanisława Jędrzejek z rodziną.
  17. – z int., Ewy i Wojciecha Suder z rodizną.
  18. – z int., Beaty i Mariusza Marchut z rodziną.
  19. – z int., Dominiki i Krzysztofa Marchut.
  20. – z int., Haliny i Michała Marchut.
  21. – z int., Marty i Józefa Pachocińskich z rodziną.
  22. – z int., Katarzyny Kaszuba.
  23. – z int., Grażyny i Zbigniewa Stańdo.
  24. – z int., Aliny i Józefa Zając z Proszowic.
  25. – z int., Katarzyny i Marty Strączka z rodziną.
  26. – z int., Haliny Strączek z mamą.
  27. – z int., Wiesławy i Kazimierza Leśniaków z rodziną.
  28. – z int., Renaty i Alka Strączek z rodziną.
  29. – z int., Skowronków z Trzciany.
  30. – z int., koleżanek i kolegów z firmy DACH REGAMET Bochnia.

Greg śp. Zenon Gąsiorek

  1. – z int., firmy TRAK DREW.
  2. – z int., Krystyny i Zbigniewa Dudków.
  3. – z int., Zarządu i pracowników firmy LIMBLACH.
  4. – z int., Stanisława Mroczka z Budzymia.
  5. – z int., rodziny Mroczków z Kryspinowa.
  6. – z int., Ewy i Józefa Rośków.
  7. – z int., Agnieszki i Łukasza Kuczaj z Laskowej.
  8. – z int., Katarzyny i Roberta Paruchów.
  9. – z int., Stanisławy i Stanisława Fąfarów.
  10. – z int., rodziny Drabików z Bytomska.
  11. – z int., Wandy Kłósek z rodziną.
  12. – z int., OSP z Bytomska.
  13. – z int., OSP z Bytomska.
  14. – z int., OSP z Bytomska.
  15. – z int., młodzieżowej drużyny pożarnej z Bytomska.
  16. – z int., młodzieżowej drużyny pożarnej z Bytomska.
  17. – z int., Jarosława Kłósek.
  18. – z int., Stanisławy i Jana Mróz.
  19. – z int., kolegi Józefa Matras.
  20. – z int., Stypułów.
  21. – z int., Stanisława Jędrzejaka z Laskowej.
  22. – z int., Józefa Jędrzejka z Laskowej.
  23. – z int., Katarzyny i Tomasza Jędrzejków z Laskowej.
  24. – z int., Barbary i Zbigniewa Wrona z rodziną.
  25. – z int., Joanny i Pawła Paruchów.
  26. – z int., Stanisławy i Marka Rozumów.
  27. – z int., Teresy i Wiktora Twardoszów.
  28. – z int., Władysława Kuliga z Laskowej.
  29. – z int., koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej z Laskowej.
  30. – z int., koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej z Laskowej.

Greg śp. Zenon Gąsiorek

  1. – z int., koleżanek i kolegów ze szkoły średniej syna Przemka.
  2. – z int., Stanisławy i Marka Kępów.
  3. – z int., pracowników firmy TRAK DREF.
  4. – z int., pracowników firmy TRAK DREF.
  5. – z int., Iwony i Artura Kaczmarczyków.
  6. – z int., Marii Pączek.
  7. – z int., Grzegorza Matura z Łężkowic.
  8. – z int., rodziny Maturów i Dziedziców z Łężkowic.
  9. – z int., rodziny Klimów z Grodkowic.
  10. – z int., Sławomira Kornasia z rodziną z Łąkty.
  11. – z int., Grażyny i Krzysztofa Kędziora z Gawłowa.
  12. – z int., Danieli Struzik z Gawłowa.
  13. – z int., rodziny Durbas z Książnic.
  14. – z int., Zofii Dziedzic.
  15. – z int., Magdaleny Gancarczyk.
  16. – z int., Barbary i Wojciecha Dziedzic z dziećmi.
  17. – z int., Barbary i Wojciecha Dziedzic z dziećmi.
  18. – z int., Renaty i Jakuba.
  19. – z int., Krzysztofa Dziedzic.
  20. – z int., Julii Dziedzic.
  21. – z int., Andrzeja Dziedzic.
  22. – z int., rodziny Ubików.
  23. – z int., Jana Strączków.
  24. – z int., Jadwigi i Mirosława Kuklów z Łąkty Dolnej.
  25. – z int., Elżbiety i Wiesława Kuklów z Łąkty Dolnej.
  26. – z int., sąsiadów Zofii i Bolesława Juszczyków.
  27. – z int., Grzegorza Strączek.
  28. – z int., Urszuli i Jana Wolaków z rodziną.
  29. – z int., Marzeny i Mariusza Wolaków z rodziną.
  30. – z int., Haliny i Stanisława Jelonków.

Gregorianka śp. Zenon Gąsiorek

  1. – z int., Kacpra Juszczyk.
  2. – z int., Natalii i Tomasza Czoch.
  3. – z int., rodziny Matrasów ze Stanisławic.
  4. – z int., Krystyny i Henryka Jędrzejków z Laskowej.
  5. – z int., Krystyny i Henryka Jędrzejków z Laskowej.
  6. – z int., Barbary i Stanisława Daniel z Laskowej.
  7. – z int., Agnieszki i Jarosława Daniel z Laskowej.
  8. – z int., Janiny i Józefa Janiczków.
  9. – z int., Jarosława Janiczka.
  10. – z int., Tomasza Janiczek.
  11. – z int., firmy Kros Wod
  12. – z int., Adama Rożnowskiego.
  13. – z int., Pawła Rożnowskiego
  14. – z int., Moniki i Kamila Rożnowskiego.
  15. – z int., Grażyny i Jana Rożnowskiego.
  16. – z int., Pauliny i Damiana Rożnowskiego z Żar.
  17. – z int., rodziny Heleny i Antoniego Tyndlów.
  18. – z int., Dawida Strączek z Bytomska.
  19. – z int., Moniki i Roberta Bargiel z Bochni.
  20. – z int., rodziny Kozaków z Bytomska.
  21. – z int., Anety Przybylskiej z rodziną z Krynicy.
  22. – z int., Andrzeja z Łakty.
  23. – z int., Anny i Władysława Kuklów.
  24. – z int., Krystyny i Stanisława Rosiek z Laskowej.
  25. – z int., Anety i Adama Matrasów z Laskowej.
  26. – z int., Doroty i Stanisława Jajeśnica z Laskowej.
  27. – z int., Anny i Józefa Ćwik z Pilzna.
  28. – z int., Anny i Zbigniewa Janiczków.
  29. – z int., Joanny i Stanisława Bukowiec.
  30. – z int., Marii i Józef Tworzydło z Muchówki.

Gregorianka śp. Zenon Gąsiorek

  1. – z int., Anny Gąsiorek.
  2. – z int., Bernadetty Gąsiorek.
  3. – z int., Danuty i Edwarda Liszka.
  4. – z int., Bernadety i Grzegorza Domagała.
  5. – z int., Jerzego Zatorskiego z Bełdna.
  6. – z int., Marii i Krzysztofa Guzików.
  7. – z int., Pauliny i Krzysztofa Guzików.
  8. – z int., Jana Wrony z Bełdna.
  9. – z int., Marty i Krzysztofa Rozum z Laskowej.
  10. – z int., Sabiny i Grzegorza Rozum z Laskowej.
  11. – z int., Jakuba Rozum z Laskowej.
  12. – z int., Haliny i Stanisława Ficon z Laskowej.
  13. – z int., Adama Rozum z Laskowej.
  14. – z int., rodziny Bulanda z Laskowej.
  15. – z int., Stanisława Burkowicz z Widomej.
  16. – z int., Władysława Kuzak z Widomej.
  17. – z int., Damiana Kuzak z Widomej.
  18. – z int., Teresy i Tadeusza Kępa z rodziną.
  19. – z int., Pawła Kępa z rodziną.
  20. – z int., Marii i Jana Gierków.
  21. – z int., Weroniki i Pawła Kępów.
  22. – z int., koleżanek i kolegów z rocznika syna Piotra.
  23. – z int., koleżanek i kolegów z rocznika syna Piotra.
  24. – z int., koleżanek i kolegów z rocznika syna Piotra.
  25. – z int., Kazimiery i Jana Prytko.
  26. – z int., Beaty i Wojciecha Gierek.
  27. – z int., Grażyny i Mariana Janiczków.
  28. – z int., Michaliny i Stanisława Prytko.
  29. – z int., Krystyny i Andrzeja Grabiasz.
  30. – z int., Sylwii i Michała Juszczyków.

Gregorianka śp. Zenon Gąsiorek

  1. – z int., Beata i Radosław Podolny.
  2. – z int., Iwona I Zdzisław Berta.
  3. – z int., Agnieszka i Aleksander Grabowski.
  4. – z int., sąsiadów Marii i Ryszarda Jędrzejków.
  5. – z int., Moniki Jędrzejek.
  6. – z int., Doroty i Jana Kępa.
  7. – z int., Rozalii Kępa.
  8. – z int., Wojciecha Kępa.
  9. – z int., Michała Kępa.
  10. – z int., Krystyny i Jana Wolaków.
  11. – z int., Elżbiety i Edwarda Adamczyków.
  12. – z int., Anny i Kazimierza Zbyrowskich.
  13. – z int., kolegi Stanisława Mroczka.
  14. – z int., rodziny Kuc z Nowego Wiśnicza.
  15. – z int., rodziny Kuc z Nowego Wiśnicza.
  16. – z int., Roberta Pączka z rodziną.
  17. – z int., Krystyny i Jana Jędrzejek z Gawłowa.
  18. – z int., Marii i Jana Paruchów.
  19. – z int., Pawła Krawczyka.
  20. – z int., Anny Krawczyk z rodziną.
  21. – z int., Józefa Tyndla z rodziną.
  22. – z int., Marii i Jana Tyndla z Łąkty Górnej.
  23. – z int., Anny i Czesława Pławeckich z Rodziela.
  24. – z int., Barbary i Pawła Stryczek z Laskowej.
  25. – z int., Marii i Romana Stryczek z Laskowej.
  26. – z int., Zofii Rogala.
  27. – z int., Marii i Marka Tyndel.
  28. – z int., Teresy i Stanisława Dudek.
  29. – z int., firmy Soltek z Trąbek.
  30. – z int., Bożeny Gąsiorek.

Gregorianka śp. Zenon Gąsiorek

    1. – z int., Danuty i Stanisława Zelek.
    2. – z int., Arkadiusza Zelek.
    3. – z int., Marleny i Dawida Bułat z rodziną.
    4. – z int., Bożeny Korsak.
    5. – z int., Joanny i Tomasza Kołtonowscy.
    6. – z int., Marty i Waldemara Bereska.
    7. – z int., Elżbiety i Jana Rozum z rodziną.
    8. – z int., Agnieszki i Karola Zbyrowskich.
    9. – z int., Kazimierza Kępy.
    10. – z int., Ryszarda i Katarzyny Dudzic.
    11. – z int., Patryka i Klaudii Dudzic z rodziną.
    12. – z int., Ryszarda Waligóry z Laskowej.
    13. – z int., Jana i Stanisławy Kępa.
    14. – z int., Marii i Tadeusza Szewczyk.
    15. – z int., Bronisława i Sabiny Waligóra z rodziną.
    16. – z int., Bernadety Wolak.
    17. – z int., Jana i Lucyny Cempura z rodziną.
    18. – z int., Stanisławy i Adama Stando z Trzciany.
    19. – z int., Urszuli i Krzysztofa Wolak.
    20. – z int., Marii i Wiesława Kulig z Laskowej.
    21. – z int., rodziny Oleksy.
    22. – z int., Lucyny i Jerzego Kukla z Łąkty.
    23. – z int., OSP Żegocina.
    24. – z int., Tomasza i Czesławy Janiczek.
    25. – z int., Haliny i Jana Krawczyków z Bytomska.
    26. – z int., rodziny Solarzów.
    27. – z int., Anny i Józefa Krawczyk.
    28. – z int., Romana i Izabeli Brońskich z córkami.
    29. – z int., Lucyny i Ryszarda Ptaszek.
    30. – z int., rodziny Rozumów z Nieznanowic.