KURS LEKTORSKI

24 kwietnia w naszej parafii Mszą św. o godz. 9.00 rozpoczął się Kurs Lektorski zorganizowany przez ks. Andrzeja Basiagę dekanalnego opiekuna LSO.  Pomagają księdzu parafialni ceremoniarze: Wojciech Błoniarz, Dominik Czamara oraz Dawid Ptaszek. Przybyłych na kurs chłopców ( 92 ) z całego Dekanatu Lipnickiego powitał  serdecznie ks. dziekan Ryszard Kołodziej, życząc  wytrwałości oraz obfitych efektów szkolenia, które będzie procentowało w poszczególnych parafiach piękną liturgią słowa. Po mszy św. rozpoczęło się intensywne szkolenie w auli i salach lekcyjnych Szkoły Podstawowej im. Św. Kingi  w Żegocinie, które trwało do godz. 13.00. Za dwa tygodnie kolejne spotkanie.

[ngg src=”galleries” ids=”8″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″ number_of_columns=”2″]