IV NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

W sierpniu Maryja nie zjawiła się 13 dnia miesiąca w Cova da Iria, ponieważ dzieci zostały zatrzymane przez miejscowego starostę. Objawienie miało miejsce 19 sierpnia w Valinhos. Dlatego we czwartek 19 sierpnia w naszej parafii odbyło się kolejne nabożeństwo fatimskie. Najpierw było nabożeństwo za wstawiennictwem Świętej Rity prowadzone przez ks. Andrzeja, potem Eucharystia celebrowana przez ks. Andrzeja, Ks. Proboszcza Bogusława i ks. Stanisława Szczygła, a na zakończenie procesja fatimska w czasie której zaangażowane w prowadzenie różańca i niesienie figury były Roże św. Katarzyny, św. Magdaleny i Św. Franciszka, a także druhowie strażacy. Nabożeństwo jak zwykle zgromadziło wielu parafian i gości.