Droga krzyżowa dla dzieci

Rozpoczął się Wielki Post, a z nim Drogi Krzyżowe. W naszej parafii w bieżący roku w każdy piątek są trzy: dla dzieci, ( godz. 16.00) dla dorosłych( godz. 17.30) i dla młodzieży( 20.00). Ksiądz Tomasz prowadzi Drogę Krzyżową dla dzieci. 4 marca 2022r. odbyła się pierwsza, rozważania czytały pięknie przebrane dzieci z klasy V b Szkoły Podstawowej w Żegocinie przygotowane przez Siostrę Barbarę Białas, przy stacjach asystowały dzieci z różnych klas i dziewczęta z DSM, a śpiew prowadziły Panie gitarzystki: Agnieszka Rogala – Dziedzic, Paulina Furtak i Karolina Janiczek. Droga Krzyżowa zgromadziła wiele dzieci i rodziców. Na zakończenie dzieci otrzymały od ks. Sylwestra 2 obrazki Drogi Krzyżowej do wklejenia do zeszytów z religii. Zapraszamy do galerii zdjęć.