20 sierpnia 2023

1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na poszkodowanych przez powódź na Słowenii.
  2. Dzisiaj o godz. 13.3o dodatkowa Msza św. chrzcielna.
  3. We wtorek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Mikołaja, w środę nabożeństwo MBNP.
  4. W piątek o godz. 18.oo nabożeństwo za wstawiennictwem św. O. Pio.
  5. W piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O czuwanie do 12.oo prosimy siostry z Róży Grażyny Kukla, a po południu do 17.oo Siostry z Róży Danuty Pietrzyk.
  6. W sobotę o godz. 13.oo z parkingu przy Kościele wyruszymy na pieszą pielgrzymkę do Pasierbca, do Matki Bożej Pocieszenia. Wszystkich zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. O godz. 18.oo w Sanktuarium odprawimy Mszę św. w intencji całej parafii.
  7. Zapraszamy do udziału w modlitwie różańcowej, która odprawiana jest odmawiana w naszej świątyni od wtorku do soboty o godz. 17.3o. Zapraszamy również chętne osoby do prowadzenia modlitwy różańcowej. Zapisy w zakrystii.
  8. Tym, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, imieniny czy jubileusze składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do udziały w życiu religijnym naszej parafialnej wspólnoty.
  9. Dziękujemy wszystkim, którzy czują się odpowiedzialni za parafię i nasz Kościół. Dobroczyńców polecamy Bożej Opatrzności i opiece św. Mikołaja, szczególnie we wtorek na Nowennie. Dziękujemy 5 rodzinom z Żegociny, 1 z Bytomska, 1 z Bełdna za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
  10. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę, za złożoną ofiarę, a o przejęcie troski o kościół w najbliższym tygodniu prosimy dziesiątkę P. Kazimierza Rutkowskiego.
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.