27 sierpnia 2023

1. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wasz liczny udział w pielgrzymce i we Mszy św. wczoraj na Pasierbcu.
  2. We wtorek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Mikołaja, w środę nabożeństwo MBNP.
  3. W środę od godz. 17:15 spowiedź dla dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej przed rozpoczęciem roku szkolnego oraz I piątkiem miesiąca. Bardzo prosimy rodziców aby dopilnowali by wszystkie dzieci z czystym sercem mogły rozpocząć kolejny rok szkolny i katechetyczny. Będzie to także spowiedź dla dzieci przed I piątkiem.
  4. W piątek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O czuwanie do 12.oo prosimy siostry z Róży Stanisławy Rożnowskiej, a po południu do 17.oo Siostry z Róży Jadwigi Adamczyk.
  5. W tym tygodniu przypada, I piątek i sobota miesiąca września. Praktykujmy 1-sze piątki.!! Korzystajmy ze spowiedzi św. przed ranną i wieczorną Mszą św. Nie odkładajmy spowiedzi na piątek. W I piątek o godz. 7.oo i 18.oo modlimy się za misje i wspomagamy je składanymi na tacę ofiarami. W pierwszy piątek odwiedzimy chorych o  godzinie 8.30..
  6. W sobotę godzinę przed Mszą św. wieczorną wystawienie Najświętszego Sakramentu / adoracja w ciszy/. Wszystkich zachęcamy do praktykowania I sobót.
  7. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Apostolstwa Trzeźwości.
  8. Zapraszamy do udziału w modlitwie różańcowej, która jest odmawiana w naszej świątyni przez cały tydzień o godz. 17.3o. Zapraszamy również chętne osoby do prowadzenia modlitwy różańcowej. Zapisy w zakrystii.
  9. Tym, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, imieniny czy jubileusze składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do udziały w życiu religijnym naszej parafialnej wspólnoty.
  10. Dziękujemy wszystkim, którzy czują się odpowiedzialni za parafię i nasz Kościół. Dobroczyńców polecamy Bożej Opatrzności i opiece św. Mikołaja, szczególnie we wtorek na Nowennie. Dziękujemy 1 rodzinie z Żegociny, 1 z Bytomska za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
  11. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę, za złożoną ofiarę, a o przejęcie troski o kościół w najbliższym tygodniu prosimy dziesiątkę P. Andrzeja Cichonia.
  12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.