TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

Trzecia niedziela zwykła jest przeżywana w całym Kościele jako niedziela Słowa Bożego. Słuchając słowa Bożego pragniemy, by ono nas inspirowało w naszej codzienności. Aby nasza wiara była żywa i nadawała kierunek naszemu życiu, winna być często, najlepiej codziennie, karmiona słowem Bożym. Dzięki niemu poznajemy bliżej Boga, umacniamy osobistą więź z Nim, a nasza wiara w Niego buduje się i rośnie.  Dzisiaj też dziękowaliśmy Bogu za dar Babci i Dziadka w ich święto. Mszę świętą dla dzieci celebrowana przez ks. Proboszcza Bogusława Pasierba i ks. Piotra Klóskę, który wygłosił do dzieci homilię, uświetniła swoim pięknym śpiewem kolęd Schola Parafialna pod kierunkiem Pani Małgorzaty Świątko. Cieszy fakt, że w grę na instrumentach ( skrzypce, flet poprzeczny, flet prosty) zaangażowały się starsze dziewczęta. Brawo! Gratulujemy! Mszę świętą zakończono błogosławieństwem dzieci.