IV DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI

Kolejną Drogę Krzyżową dla dzieci poprowadziły dzieci z różnych klas ze Szkoły Podstawowej im. Świętego Mikołaja w Bytomsku przygotowane pod kierunkiem katechetki Pani Magdaleny Pajor. Przy kolejnych stacjach czuwały dzieci z  gwoździami, na których były wypisane grzechy.  Po każdej stacji gwoździe były wbijane do rozwieszonej na krzyżu chusty Weroniki z wizerunkiem twarzy Chrystusa.  Rozważania czytali uczniowie różnych klas. Ksiądz Robert przewodniczył wędrówce dzieci po Drodze Krzyżowej Pana Jezusa. Śpiew prowadziły dziewczęta z Bytomska.  Uczestnicy nabożeństwa chętnie śpiewali razem z nimi. Ksiądz Robert na zakończenie nabożeństwa podziękował wszystkim dzieciom za zaangażowanie, a rodzicom za wszelką pomoc. Zapraszamy znów za tydzień.