Wielkanocne Życzenia

Święta Wielkanocne to największe i najradośniejsze święta chrześcijańskie. Św. Paweł podpowiada, że gdyby Chrystus nie zmartwychwstał, to próżna była by nasza wiara i próżny byłby nasz ziemski trud.  To dzięki zmartwychwstaniu Jezusa wszystko co w naszym życiu dobre, piękne, szlachetne, naznaczone miłością będzie trwało wiecznie. Dlatego z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy drodzy parafianie i mili goście złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech ta radość wielkanocna promieniuje i oświetla całe Wasze codzienne życie, niech w Waszych rodzinach, miejscach pracy, i codziennych relacjach zawsze zmartwychwstaje  dobro, prawda, miłość, zgoda i życzliwość. Niech zmartwychwstały Pan obdarza Was swoim błogosławieństwem, czyli dobrze życzy Wam i Waszym rodzinom. Niech obdarza łaską dobrego zdrowia, dodaje sił do pracy, i do pokonywania wszelkich trudności dnia codziennego. Niech wszystko co dobre jak w przyrodzie się zazieleni i zakwitnie, w Waszym życiu osobistym, zawodowym małżeńskim i rodzinnym. Niech blask Pustego Grobu naszego Pana nieustannie Wam przypomina, że na grobie nic się nie kończy –przeciwnie – dopiero wszystko się zaczyna! Niech przywraca pogodę ducha i nadzieję, że w ostatecznym rozrachunku dobro zawsze zwycięży zło, prawda – kłamstwo, a miłość- nienawiść.

Alleluja! Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja! Jezus żyje!

Zdrowych, radosnych, przeżytych w atmosferze zgody, miłości i życzliwości Świąt Wielkanocnych z całego serca Wam życzymy!

i Kapłani współpracujący