Poniedziałek Wielkanocny

1 Kwietnia 2024

1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na utrzymanie PAT-u i KUL-u.
  2. Msze św. dziś o 7.oo, 8.3o, 9.45, 11.oo, 13.3o. Nie ma dzisiaj Mszy św. o 15.oo !!!
  3. We wtorek nabożeństwo do św. Mikołaja, a w środę do MBNP.
  4. W środę, czwartek i piątek na godz.18.oo zapraszamy uczniów kl. VIII wraz z rodzicami na Mszę św. w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania, są to tzw. Jasne Dni.
  5. Za tydzień będziemy obchodzić Niedziele Miłosierdzia Bożego. Jej sercem, oprócz Eucharystii, będzie nabożeństwo o godz. 14.3o do Miłosierdzia Bożego. Dobrym przygotowaniem do tej niedzieli będzie codzienne odmawianie w naszych domach Koronki do Miłosierdzia Bożego.
  6. W przyszłą niedzielę w całej Polsce obędzie się zbiórka do puszek na rzecz Caritas Polska. O przeprowadzenie tej zbiórki bardzo proszę parafialną Caritas.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy czują się odpowiedzialni za parafię i nasz Kościół. Dobroczyńców polecamy Bożej Opatrzności i opiece św. Mikołaja, szczególnie we wtorek na Nowennie. Dziękujemy 2 rodzinom z Żegociny za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
  8. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę, za złożoną ofiarę, a o przejęcie troski o kościół w najbliższym tygodniu prosimy dziesiątkę P. Barbary Kępa.
  9. Jeszcze raz dziękujemy Wam, Drodzy Parafianie za wszelkie oznaki dobroci, solidarności i wsparcia. Ten czas, w jakim żyjemy pokazuje w szczególny sposób jak bardzo jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni. Dziękujemy za życzliwość, za duchowe i materialne wsparcie. Dziękujemy za wszystkie życzenia świąteczne nadesłane z racji Świąt Wielkanocnych. Było ich dużo i jesteśmy bardzo wdzięczni za pamięć i wsparcie. Dziękujemy za otrzymane dary natury na stół świąteczny. W intencji wszystkich darczyńców odprawimy Mszę św. w sobotę 5 IV o godz. 18.oo.
  10. Uroczystość I komunii w naszej parafii będzie 18 maja o godz. 10.3o.
  11. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz zapraszamy na Mszę św. i do Komunii św. w dniu wspomnienia swojego patrona.
  12. Z Mszy pogrzebowych odprawione zostaną dwie gregorianki za śp. Stanisława Korbuta.
  13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.