KURS LEKTORSKI –DRUGIE SPOTKANIE

8 maja kandydaci  na lektorów Dekanatu Lipnickiego spotkali się po raz drugi w ramach Kursu Lektorskiego zorganizowanego przez ks. Andrzeja Basiagę dekanalnego opiekuna LSO.  Dziewięćdziesięciu dwóch chłopców brało udział w zajęciach prowadzonych przez ks. Andrzeja, ceremoniarzy: Wojciecha Błoniarza i Dawida Ptaszka oraz Panie polonistki: Bożenę Banaś, Agatę Flaga i Beatę Zapart.  Intensywne szkolenie składało się z  wykładów w sali gimnastycznej oraz z warsztatów z dykcji, fonetyki, emisji głosu w salach lekcyjnych Szkoły Podstawowej im. Św. Kingi  w Żegocinie,  trwało do godz. 13.00. Za tydzień kolejne spotkanie.

[ngg src=”galleries” ids=”9″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″ number_of_columns=”2″]