ZAKOŃCZENIE ROKU KATECHETYCZNEGO 2020/2021

25 czerwca 2021r. zakończył się we wszystkich szkołach naszej parafii jeden z najtrudniejszych (z uwagi na pandemię) rok szkolny i katechetyczny. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkół, rodzice udziałem we Mszach św. dziękowali za ten trudny rok, prosząc o szczęśliwy wypoczynek wakacyjny dla wszystkich. Msze św. celebrowali dla Zespołu Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej ks. Sylwester, a dla szkół podstawowych z Bytomska, Rozdziela i Żegociny ks. Andrzej.  Czytania, psalmy, modlitwę wiernych oraz procesję z darami przygotowały dzieci z Bytomska i Rozdziela pod kierunkiem Pani katechetki Teresy Libery. Oprawę muzyczną Schola dziecięca pod kierunkiem Pani Małgorzaty Świątko. Po Mszy św. uczniowie symbolicznymi kwiatami i upominkami podziękowali kapłanom za całoroczny trud. Zapraszamy do galerii zdjęć.