I DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI

Rozpoczął się Wielki Post, a z nim Drogi Krzyżowe. W naszej parafii w bieżącym roku w każdy piątek są trzy w kościele parafialnym: dla dzieci, ( godz. 16.00) dla dorosłych( godz. 17.30) i dla młodzieży(19.00) i jedna o godz. 16.00 w kościele w Rozdzielu. Ksiądz Robert prowadzi Drogę Krzyżową dla dzieci, Ksiądz Proboszcz dla dorosłych, a ksiądz Piotr dla młodzieży. 24 lutego odbyła się pierwsza Droga Krzyżowa.  Rozważania czytali: Joanna Zbyrowska i Paweł Nycz  z klasy 4az Żegociny, przy stacjach asystowali uczniowie klasy IV a i IV b  przebrani za Jezusa niosącego krzyż, Maryję, Cyrenejczyka, Weronikę, kobiety płaczące, żołnierzy. Dzieci przygotowała Siostra Barbara Białas.  Śpiew prowadziła Schola Dziecięca prowadzona przez Panią Małgorzatę Świątko – Organistkę. Droga Krzyżowa zgromadziła wiele dzieci i rodziców.  Za tydzień Drogę Krzyżową poprowadzą dzieci z Bytomska. Zapraszamy do galerii zdjęć.