I  NIEZIELA  WIELKIEGO POSTU

MSZA ŚW.  DLA DZIECI

W pierwszą niedzielę  Wielkiego Postu  Dziecięca Schola Parafialna zaśpiewała w czasie Mszy świętej dla dzieci. Dzieci odważnie śpiewały pieśni religijne.  Schola pracuje trzeci rok. W miniony piątek można ją było słyszeć w czasie Drogi Krzyżowej dla dzieci. Obecnie liczy około 30 dzieci. Prowadzi ją Pani Organistka Małgorzata Świątko. Dzieci chętnie uczestniczą w próbach w każdy czwartek po wieczornym nabożeństwie. Gratulujemy pięknego śpiewu i liczymy na więcej! W  czasie mszy świętej, w  Liturgii Słowa czytania czytały Panie: Monika Badyla i  Joanna Dunikowska.   Zapraszamy chętne dzieci, które lubią śpiewać na zajęcia Scholi oraz chętne dorosłe osoby do czytania czytań w czasie mszy świętych.