BOŻE NARODZENIE

1. Msze św. dziś tak jak w każdą niedziele.
  2. W tym tygodniu Msze św. poranne o godzinie 7.oo
  3. Od wtorku rozpoczynamy odwiedziny kolędowe w naszej parafii. Grafik kolędowy na stronie internetowej parafii.
  4. W najbliższą niedzielę ostatni dzień 2023 roku. Na wszystkich Mszach św. będziemy dziękować Bogu za wszystkie łaski kończącego się roku oraz przepraszać za grzechy i zaniedbania. Za publiczne odśpiewanie hymnu „Ciebie, Boga, wysławiamy” tego dnia będzie można uzyskać odpust zupełny.
  5. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy nadesłali lub przekazali nam osobiście życzenia imieninowe oraz z okazji przeżywanych Świąt. Dziękujemy za wszelkie wyrazy pamięci i życzliwości, za wielką troskę o kapłanów, za dary natury.
  6. Zapraszamy do obejrzenia żywej szopki, która znajduje się u P. Katarzyny i Tomasza Barczyków na Konicach / obok domu P. Tadeusza Piwowarczyka /. Przy okazji będzie można wspomóc dowolną ofiarą dwie osoby niepełnosprawne z Żegociny. Bliższe informacje u P. Tomasza Barczyka. Szopka będzie do 6 stycznia.
  7. Drogim solenizantom i jubilatom życzymy pokoju serca i wszelkiego błogosławieństwa.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

KOCHANI PARAFIANIE I MILI GOŚCIE PRZYJMIJCIE SERDECZNE ŻYCZENIA OD KSIĘDZA PROBOSZCZA, KSIĘŻY WIKARIUSZY ORAZ KSIĘŻY SENIORÓW:

Bóg Zbawiciel, który przyszedł na świat jest jedynym światłem. Niech On będzie dla nas drogowskazem, lekarzem, nauczycielem. Niech  przemienia nasz smutek, niepewność, lęk i zwątpienie w radość, pokój i nadzieję, których wyrazem będzie postawa pełna życzliwej otwartości na siebie nawzajem, dla bliskich i wszystkich potrzebujących pomocy.

Dziękując za otwartość i życzliwość życzymy naszym Parafianom i wszystkim Gościom pięknych, błogosławionych, pełnych pokoju i radości Świąt Narodzenia Pańskiego!