17 września 2023

1. Bardzo dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na utrzymanie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  2. Dzisiaj dodatkowa Msza św. chrzcielna o 13.3o.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj wzięli udział w pielgrzymce do Limanowej. / pielgrzymowało ponad 80 osób /
  4. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo za wstawiennictwem św. Mikołaja, a w środę MBNP.
  5. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity. Od poniedziałku pod chórem wystawiony będzie koszyk, gdzie możemy składać swoje intencje polecane w tym nabożeństwie.
  6. W najbliższy piątek ze względu na prace w kościele nie będzie całodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  7. W najbliższą sobotę, 23 września o godz. 6.oo z parkingu przy Kościele wyjazd na pielgrzymkę na Górę św. Anny i do sanktuarium św. Jacka.
  8. Zapraszamy do udziału w modlitwie różańcowej, która jest odmawiana w naszej świątyni przez cały tydzień o godz. 17.3o. Zapraszamy również chętne osoby do prowadzenia modlitwy różańcowej. Zapisy w zakrystii.
  9. Trwają prace przy konserwacji dachów na bocznych nawach oraz przy wymianie instalacji elektrycznej w naszym Kościele.
  10. Tym, którzy w tym tygodniu obchodzą urodziny, imieniny czy jubileusze składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do udziały w życiu religijnym naszej parafialnej wspólnoty.
  11. Dziękujemy wszystkim, którzy czują się odpowiedzialni za parafię i nasz Kościół. Dobroczyńców polecamy Bożej Opatrzności i opiece św. Mikołaja, szczególnie we wtorek na Nowennie. Dziękujemy 6 rodzinom z Żegociny, 6 rodzinom z Rozdziela, 4 rodzinom z Bytomska, 3 rodzinom z Zadziela, 2 rodzinom z Bełdna za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dziękujemy również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
  12. Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła i jego otoczenia na dzisiejszą niedzielę, za złożoną ofiarę, a o przejęcie troski o kościół w najbliższym tygodniu prosimy dziesiątkę P. Franciszka Mrugacza.
  13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  14. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze w cenie 32 zł.
  15. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć :

– Beata Guzik, c. Antoniego i Marzeny, zam. Rozdziele oraz Łukasz Kępa, s. Andrzeja i Anny, zam. Łąkta Górna

– Sylwia Górka, c. Władysława i Ewy, zam. Kamionna oraz Łukasz Czubaj, s. Waldemara i Ewy, zam. Bełdno

1. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do śpiewu w scholii parafialnej spotkanie czwartek o 19.15
  2. P Wójt Gminy informuje o zebraniu wiejskim w Żegocinie – 24 września / niedziela / o godz. 17.oo w Urzędzie Gminy.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.