PRZYJĘCIE DZIEWCZĄT DO DSM

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny jest świętem patronalnym Dziewczęcej Służby Maryjnej. Dziś dziewczynki przeżywały swoje święto tym bardziej, że ich grono powiększyło się o kolejne 15 osób. Dziewczynki przygotowywały się do tego dnia poprzez spotkania formacyjne prowadzone przez opiekuna ks. Piotra Kloskę oraz przewodniczki Julię Paczek oraz Karoliną Błoniarz. Podczas uroczystej Mszy Świętej Ksiądz Proboszcz Bogusław  Pasierb  pobłogosławił dla nich medaliki z wizerunkiem Niepokalanej oraz wręczył je dziewczętom. Od tej chwili Maryja stała się szczególną Opiekunką dla dzieci.  Do DSM  zostały przyjęte: Wiktoria Cempura, Karina Kępa, Zofia Zbyrowska, Helena  Siekacz,  Liliana Rosiek, Marlena  Macheta, Dorota Tyndel, Zofia Kukla, Eliza Ziółkowska, Julia  Waligóra, Oliwia  Durbas, Natalia  Wrona, Martyna  Zakrzewska, Paulina Tyndel, Kornelia  Marzec.
Cieszymy się tak piękną grupą. Gratulujemy Rodzicom i dziękujemy za wsparcie!